لیست قیمت پاکت پلاستیکی ضد آب

Image
Image
Image
همانطور که از نام این محصول مشخص است، یک پاکت غیر کاغذی است که از آن جهت نگهداری مدارک استفاده می شود.
امتیاز این نوع محصول در مقایسه با محصولات مشابه نظیر پاکت های کاغذی یا مقوایی، جنس استفاده شده در آن می باشد که در واقع نوعی کاغذ پلیمری با محاسن فراوان است.
خواص کاغذ را دارد اما معایب آن را ندارد. یعنی می توان مانند کاغذ بر روی آن چاپ تمام رنگی انجام داد اما برخلاف کاغذ ضد آب بوده، خیس نشده، نمی پوسد و بدلیل ساختار پلیمری دارای استحکام و مقاومت بالاییست، در نتیجه از عمر بالایی برخوردار است.
همچنین در مقایسه با پوشه های پلاستیکی موجود در بازار مانند پوشه های پاپکویی که فقط میتوان بر روی آن از چاپ طلاکوب یا سیلک آنهم بصورت تک رنگ استفاده نمود ، بر روی پاکت پلاست می توان از چاپ چهار رنگ با کیفیت بسیار بالا و بدون محدودیت در رنگ و طرح بهره برد.
قابلیت دوخت اولتراسونیک در لبه های پاکت، نصب دکمه، چاپ اختصاصی، قالب اختصاصی و عدم نیاز به روکش های محافظتی نظیر سلفون و یووی از دیگر خصوصیات پاکت پلاست می باشد.
بهترین مورد مصرف این نوع پاکت ها برای مراکزی است که مخاطبان آن ها اسناد و مدارک بسیار مهمی را درون آن قرار خواهند داد. لذا این پاکت گزینه بسیار مناسبی برای آژانس های مسافرتی و جهانگردی (برای قراردادن شناسنامه، پاسپورت و ارز توسط مسافر در آن)، نمایندگی های شرکت های خودرو، نمایندگی های بیمه، مشاوران املاک و نمایشگاه های اتومبیل می باشد.

خبرنامه

تماس با ما
با یک کلیک

با ما در تماس باشید
آدرس
اراک ،خیابان شیخ فضل اله نوری جنب بانک مسکن
تلفن
+988632242243
موبایل
+989193380766 - +989186409909
ایمیل
farvardinprint@gmail.com